Biuro Rachunkowe

O nas

Nasze biuro rachunkowe najrzetelniej poprowadzi Waszą księgowość, bez względu na to czy jest to podatkowa księga przychodów i rozchodów, czy też pełne księgi handlowe (rachunkowe), jak również bez względu na to czy jesteście jednoosobową firmą, spółką z kapitałem zagranicznym, spółką z o.o., spółką SA, stowarzyszeniem, fundacją, wspólnotą mieszkaniową, czy też apteką.

Zadbamy również o prawidłowość Waszych rozliczeń z ZUS, GUS, US i innymi urzędami. Oferujemy swoje usługi m. in. na terenie: Warszawa, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Maz., Podkowa Leśna, Błonie, Brwinów, Nadarzyn, oraz w ich okolicy.

Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS, albowiem współpraca z naszym biurem ma stanowić zadowolenie i satysfakcję, a Klient powinien skoncentrować się wyłącznie na idei i strategii działania firmy.

Istnieje możliwość odbioru dokumentów finansowych z siedziby firmy i przechowywania ich w naszym biurze.
Możliwe są też usługi na „odległość” bez konieczności fizycznego dostarczania dokumentów do biura: za pomocą poczty elektronicznej: klient przesyła zeskanowane lub zapisane w formacie PDF, JPG lub XML dokumenty zakupu i sprzedaży i inne, natomiast biuro przetwarza dokumenty, sporządza ewidencje podatkowe i rachunkowe (księga, rejestry VAT, listy płac, deklaracje i inne), które w postaci plików PDF zostają przesłane do klienta. Klient drukuje ewidencje i dołącza do dokumentów źródłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług księgowych.